دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
خـــودرونامـــه
امگرند کراس اوور کوچکش را رو کرد
۱۲:۵۱ | ۱۳۹۳/۰۲/۰۲
نمایشگاه خودرو پکن(20)

امگرند کراس اوور کوچکش را رو کرد

پرشین خودرو: جیلی یک روز قبل از شروع رسمی نمایشگاه پکن 2014، از کانسپت امگرند کراس رونمایی کرد. این کانسپت هیبریدی پیش‌نمایشی از مدل جیلی امگراند FE است.

به گزارش «پرشین خودرو»، این کراس‌اوور جدید در سال 2015 به بازار چین عرضه خواهد شد. اما خبر بزرگ‌تر این که امگرند از بین نرفته است. پیش از این جیلی تصمیم گرفته بود که تمام برندهای زیرشاخه خود را از بین ببرد اما امگرند باقی خواهد ماند. این برند حتی صاحب یک لوگوی جدید آبی رنگ هم شده است.

کانسپت جدید جیلی از فضای داخلی وسیع و ظاهر نسبتا خوبی بهره می‌برد. این خودرو پلاگ-این هیبریدی توسط یک موتور 1 لیتری چهارسیلندر 88 اسب بخاری تغذیه می‌شود. موتور الکتریکی این سیستم هم قابلیت تولید 54 اسب بخار را دارد.

این کانسپت هیبریدی در حالت تمام الکتریکی خود قابلیت مسافت 50 کیلومتر را دارد و در حالت هیبریدی، این میزان به 650 کیلومتر افزایش پیدا می‌کند. حداکثر سرعت آن نیز 190 کیلومتر در ساعت است. این مدل اگرچه یک کانسپت است ولی از هر لحاظ آماده تولید به نظر می‌رسد اما جیلی هنوز هیچ چیز را به طور رسمی تایید نکرده است. این خودرو احتمالا اشتراکاتی با ولوو V40 خواهد داشت.

برچسب ها:
امگرند
عکس های مرتبط
نظر بینندگان
رضا
vote
۰
vote
۱۳۹۴/۰۱/۲۴
با كلاسه
!
!
!