چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
خـــودرونامـــه
«بوروی» جیلی به بازار آمد
۱۱:۰۱ | ۱۳۹۴/۰۱/۲۴

«بوروی» جیلی به بازار آمد

پرشین خودرو: جیلی به تازگی اتومبیل سدان Borui را روانه بازار کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، این خودرو در بازار چین قیمتش از 119.800 یوان آغاز شده و تا 229 هزار یوان ادامه پیدا می کند، بله درست است نام GC9 دیگر در کنار Borui نیست و ما فقط تا اواخر دسامبر شاهد نام GC9 در کنار نام خودرو بودیم.

در حال حاضر این خودرو به نام Borui شناخته می شود و دیگر هیچ پسوندی در کنارش نیست.

جیلی این اتومبیل را در ابتدا به نام Emgrand KC concept رونمایی کرد و سپس به نام های Emgrand EC9 و Emgrand GC9 تغییر داد.

بعدها Emgrand دیگر به کار برده نشد و تنها GC9 باقی ماند. اما برای باری دیگر جیلی آن را به Borui GC9 تغییر نام داد و در نهایت GC9 حذف شد و تنها Borui خالی باقی مانده است.

در قسمت فضای داخلی به نظر می رسد چرم و چوب به کار گرفته شده از کیفیت بهتری برخوردار است اما صفحه نمایش ال سی دی کوچک است. همچنین فرمان نیز به شکل اسپرت درآمده و شاهد دکمه های بسیاری در کنسول میانی هستیم.

فضای داخلی قسمت عقب برای سه نفر کافی است.

Borui ابتدا در اتومبیل های کوپه سدان ولوو طراحی شده توسط Peter Horbury به کار برده شد و سرانجام Peter Horbury در سال 2011 به جیلی ملحق شد.

جلو پنجره خودرو به صورت مشبک چند لایه طراحی شده که لوگوی جیلی در آن کوچک به نظر می رسد.

Borui در سه مدل با موتور 2.4 لیتری 4 سیلندر 162 اسب بخاری، 1.8 لیتری توربو 4 سیلندر 163 اسب بخاری و 3.5 لیتری V6 با 270 اسب بخار قدرت در دسترس است. هر سه مدل از گیبرکس 6 سرعته اتوماتیک بهره می برد و فاصله دو محور جلو و عقبشان نیز 2850 میلی متر است.

برچسب ها:
جیلی
عکس های مرتبط
بوروی
بوروی
نظر بینندگان
!
!
!