دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
خـــودرونامـــه
C400، ستاره دنباله‌دار لورینسر
۱۳:۱۰ | ۱۳۹۴/۰۲/۲۷

C400، ستاره دنباله‌دار لورینسر

پرشین خودرو: لورینسر (Lorinser) یکی از معروف‌ترین تیونرهای محصولات مرسدس بنز است که قریب به اتفاق 95 درصد از سوژه‌های خود را از میان محصولات مرسدس بنز انتخاب می‌کند و به ندرت دیده می‌شود که به سراغ دیگر خودروهای بازار برود.

به گزارش «پرشین خودرو»، آخرین پروژه کاری لورینسر هم طبق عادت همیشگی بر روی خودروهای مرسدس بنز و آن هم از مدل C کلاس بوده که تحت نام جدید C400 با ظاهری بروزرسانی شده و موتوری تقویت شده، در حال آماده شدن برای ورود به بازار است.

اولین چیزی که در طراحی خودرو نظرتان را جلب خواهد کرد، نشان هویت مرسدس بنز است که با لوگوی اختصاصی لورینسر جایگزین شده است. البته تیونر این محصول حق هم دارد، چون در جلو خودرو سپری کاملا جدید و حجیم با ورودی‌های مشبک و خطوط برجسته متعدد بر روی آن قرار گرفته و در بالای آن هم چراغ‌های تمام LED پیشرفته خودرو با قاب داخلی تاریک‌تر نصب شده‌اند. کمی عقب‌تر یعنی گلگیرهای چرخ‌های جلو هم اندکی حجیم‌تر شده که لاستیک‌های پهن‌تر سوار شده بر روی رینگ‌های آلیاژی پنج پره‌ای را به خوبی پوشش داده‌اند. عقب خودرو هم به موازات سیاست‌های شرکت تیونینگ کننده بروزرسانی شده که اجزا آن‌ها شامل سپر جدید عقب با چهار خروجی دوبل تیتانیومی اگزوز در اطراف آن و چراغ‌های تاریک‌تر در بالای آن می‌شود.

بخش قدرتی خودرو هم به یک پیشرانه 3 لیتری شش سیلندر با آرایش V شکل سیلندرها مجهز شده که با بروزرسانی‌‌‌های صورت گرفته بر روی آن بهبود 56 اسب بخاری قدرت و 100 نیوتن متری گشتاور را تجربه کرده است، یعنی حداکثر قدرت خودرو از 333 اسب بخار به 389 اسب بخار و گشتاور آن هم از 480 نیوتن متر به 580 نیوتن متر افزایش پیدا کرده است که نتیجه‌ای 5.2 ثانیه‌ای در شتاب و حدکثر سرعتی 250 کیلومتر بر ساعتی را به همراه داشته است.

برچسب ها:
cکلاس
عکس های مرتبط
نظر بینندگان
!
!
!