دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
خـــودرونامـــه
رونمایی از نسل جدید جولیا پس از 50 سال
۱۱:۲۰ | ۱۳۹۴/۰۴/۰۴

رونمایی از نسل جدید جولیا پس از 50 سال

پرشین خودرو: 50 سال پیش بود که آلفارومئو آخرین مدل از جولیا (Giulia) را تولید و عرضه کرد و پس از آن دیگر نام جولیا را کنار گذاشت، ولی دیروز آلفارومئو محصول سدان اسپرتی را معرفی کر که پس از 50 سال دوباره نام جولیا را با خود یدک می‌کشد.

به گزارش «پرشین خودرو»، در مرحله اول، طراحی این محصول را در قسمت جلویی می‌توان کمی ضعیف تلقی کرد، چون با طراحی چراغی بزرگ در کنار جلوپنجره‌ای مشبک تقریبا کوچک و مضاف بر آن‌ها، ورودی‌هایی بسیار بزرگ بر روی سپر، طراحان این محصول در میان مولفه‌های طراحی شده برای شکل گیری چهره اصلی، تضاد و ناهماهنگی محسوسی را بوجود آورده‌اند که قطعا برای آلفارومئو مشکل ساز خواهد شد.

برخلاف طراحی جلویی خودرو، طراحان این محصول در طراحی عقبی این خودرو بهتر عمل کرده و با رعایت سایزبندی قطعات، هماهنگی بهتری میان قطعات ایجاد کرده‌اند و با استفاده از اسپویلری فیبرکربنی بر روی درب صندوق عقب و چهار خروجی دوبل اگزوز در دو طرف دیفیوزری بزرگ و پهن، خصلت اسپرت بودن جولیا را هم به خوبی نمایان ساخته‌اند. از طراحی داخلی این محصول هم تا کنون آلفا تصویری منتشر نکرده است، ولی به استفاده از مواد با کیفیت و قطعات فیبرکربنی و چوبی و فرمان اسپرت نسبتا کوچک در فضای داخلی کابین اشاره داشته است.

در قسمت مولد قدرت جولیا هم پیشرانه‌ای شش سیلندر ساخته شده به دست متخصصان فراری به خدمت گرفته شده که برای رساندن شتاب خودرو در عرض 3.9 ثانیه از صفر به سرعت صد کیلومتر بر ساعت، حداکثر 510 اسب بخار قدرت را به چرخ‌های عقب یا به صورت سفارشی به هر چهار چرخ خودرو ارسال می‌کند.

آلفارومئو در مرحله اول معرفی این محصول به انتشار همین اطلاعات بسنده کرده است، ولی بر توزیع وزن مساوی 50/50 خودرو تاکید بسیار زیادی داشته است.

برچسب ها:
جولیا
عکس های مرتبط
نظر بینندگان
!
!
!