دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
خـــودرونامـــه
فراری 488 اسپایدر معرفی شد
۱۶:۵۷ | ۱۳۹۴/۰۵/۱۳

فراری 488 اسپایدر معرفی شد

پرشین خودرو: فراری بدون سروصدا و بازی رسانه‌ای، نسخه اسپایدر فراری 488 را به همراه اطلاعات فنی معرفی کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، برای جبران نبود سقف خودرو و برای تقویت شاسی و بدنه، فراری برای شکل گیری و ساختار این خودرو از آلیاژ آلومینیومی که 11 نوع فلز دیگر همچون منیزیم با آن مخلوط شده، استفاده کرده که علاوه بر کاهش نسبی وزن خودرو و همچنین مقاومت بیشتر در برابر ضربات و پیچش‌ها، باعث بهبود 25 درصدی عملکرد کیفی خودرو هم شده است. مهم‌ترین قسمت این خودرو هم که باعث شده فراری 488 لقب اسپایدر به خود بگیرد، سقف اصلی خودروست که حالا به صورت متحرک ساخته شده و در عرض تنها 14 ثانیه به صورت کامل باز یا بسته می‌شود. برای حمایت سقف متحرک هم بخش عقبی شاسی تغییراتی را تجربه کرده تا محلی را برای نگهداری سقف در هنگام باز بودن مهیا کند.

قدرت محرک این خودرو هم همچون نسخه اصلی از همان پیشرانه 3.9 لیتری هشت سیلندر V شکل توربو دوقلو تامین می‌شود که در دور موتور 8000 دور بر دقیقه حداکثر 670 اسب بخار قدرت و در دور موتور 3000 دور بر دقیقه هم حداکثر 760 نیوتن متر گشتاور را تولید می‌کند که قادر به رساندن حدقل شتاب خودرو در عرض 3 ثانیه از صفر به صد کیلومتر بر ساعت و شتاب 0 تا 200 این اتومبیل در 8.7 ثانیه است.

منتظر معرفی رسمی و نمایش زنده این محصول در نمایشگاه فرانکفورت امسال باشید، چون فراری نمایش پر سروصدای خود را برای نمایشگاه فرانکفورت آماده کرده است.

برچسب ها:
488
عکس های مرتبط
نظر بینندگان
!
!
!