دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
خـــودرونامـــه
نسل چهارم میتسوبیشی پاجرو معرفی شد
۱۰:۱۹ | ۱۳۹۴/۰۵/۱۷

نسل چهارم میتسوبیشی پاجرو معرفی شد

پرشین خودرو: میتسوبیشی پاجرو پس از منتشر شدن تصاویر بسیار و متعدد جاسوسی در حالت‌های مختلف از آن، نهایتا در یکم اگوست سال 2015 میلادی به صورت رسمی توسط میتسوبیشی معرفی شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، از نظر طراحی ظاهری همانطور که می‌بینید، شرکت سازنده برای طراحی جلویی این محصول، از محصولات شاسی بلند جدید خود و بخصوص مدل‌های مفهومی خود الگوبرداری کرده است. در جلو به ترتیب چراغ‌های تمام LED کشیده در دو طرف بدنه نصب شده است و در میان آن و در بخش جلوپنجره هم قطعه‌ای کرومی رنگ نصب شده که در وسط آن، لوگو میتسوبیشی قرار گرفته و در زیر آن هم ورودی هوای بزرگ رادیاتور طراحی شده که اطراف آن دو قطعه کرومی رنگ مشبک کشیده شده از زیر چراغ‌های اصلی روشنایی تا زیر مه شکن‌ها و سپر اصلی، نصب شده که به عنوان قابی برای دور مه شکن‌ها هم می‌توان بر روی آن حساب باز کرد.

با نگاهی به طراحی کناری این خودرو هم اول از همه نظرمان به بخش انتهایی شاسی جلب شد که شباهتی بسیار نزدیک به طراحی بدنه ولوو XC90 دارد و بعید هم نیست که میتسوبیشی از طراحی ولوو XC90 الگوبرداری کرده باشد!. در عقب هم مثل دیگر خودروهای بازار، دو چراغ اصلی خطر و سپر و... طراحی شده که جالب‌ترین آن‌ها، چراغ‌های باریک و کشیده شده از قسمت میانی شاسی تا نزدیکای سپر عقب است.

از لحاظ مشخصات فنی هم با توجه به این که این محصول به صورت رسمی توسط میتسوبیشی معرفی شده است، باز هم چندان اطلاعاتی دقیق و کامل از آن منتشر نشده و شرکت سازنده تنها به یکی از پیشرانه‌های مورد استفاده در این خودرو که از نوع 2.4 لیتری توربو دیزل بوده، اشاره داشته که به جعبه دنده‌ای 8 سرعته اتوماتیک متصل می‌شود، ولی با توجه به شایعاتی که پیش از این به همراه تصاویر جاسوسی منتشر شده بود، می‌توان انتظار پیشرانه‌ای 2.5 لیتری توربو دیزل 181 اسب بخاری با گشتاور 430 نیوتن متری و پیشرانه‌ای 2.4 لیتری دیزلی 128 اسب بخاری با گشتاور 194 نیوتن متری و همچنین یک موتور بنزینی 2.4 لیتری با قدرت و گشتاوری نامعلوم را از میتسوبیشی داشت.

این محصول به احتمال زیاد به همراه میتسوبیشی در نمایشگاه بین المللی اتومبیل فراکفورت حضور پیدا خواهد کرد که در این صورت اطلاعاتی دقیق تر و کامل تر از مشخصات فنی این محصول ارائه خواهد شد. این محصول در مرحله اول در بازار تایلند و پس از آن در بازار استرالیا و همچنین پس از مدت کوتاهی در بازارهای سراسر جهان عرضه خواهد شد.

برچسب ها:
پاجرو
عکس های مرتبط
نظر بینندگان
!
!
!