دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
خـــودرونامـــه
جانارلی، پروژه جدید طراح فنیر و لایکان
۱۷:۰۳ | ۱۳۹۴/۱۰/۱۴

جانارلی، پروژه جدید طراح فنیر و لایکان

پرشین خودرو: محصولات W موتورز را به خاطر دارید؟ لیکان و فنیر، دو سوپر اسپرتی که توسط شرکت خودروسازی لبنانی W موتورز در دبی به مرحله تولید رسیده است.

به گزارش«پرشین خودرو»، حال طراح مبتکر و خلاق این دو اتومبیل پرحاشیه و پرسروصدای خاورمیانه‌ای دست به طراحی خودرویی مستقل در کلاس اتومبیل‌های اسپیدستر کرده است، خودرویی اسپرت رودستر الهام گرفته شده از رودسترهای تولید شده در دهه‌های 50 الی 60 میلادی که به گفته شرکت توسعه دهنده خود، در فوریه سال 2016 میلادی یعنی حدودا 2 ماه دیگر، به طور رسمی و همراه با جزییات در دبی معرفی خواهد شد.

جانارلی، نامی است که بر روی این خودرو گذاشته‌اند و برگرفته از طراح معروف این اتومبیل و دو اتومبیل لیکان و فنیر از کمپانی W موتورز لبنان، یعنی "آنتونی جانارلی" است که در حال حاضر مراحل قالب گیری و قالب سازی آن به پایان رسیده و در حال ورود به مرحله آزامایشات اولیه و محاسبات تئوری برای شکل گیری فیزیکی است تا هرچه زودتر این اتومبیل در 2 ماه آینده معرفی شود. اطلاعات چندانی از این اتومبیل در دسترس نیست، ولی گفته شده که این خودرو بر روی یک قاب فولادی با پنل‌های آلومینیومی توسعه یافته که جزییات آن را قطعات فیبرکربنی و مواد کامپوزیتی شکل می‌دهند.

زیر کاپوت هم تنها گفته شده که از یک پیشرانه شش سیلندر V شکل 24 سوپاپ DOHC استفاده خواهد شد و ارائه جزییات بیشتر در خصوص آن به زمان معرفی رسمی موکول خواهد شد.

برچسب ها:
جانارلی
عکس های مرتبط
نظر بینندگان
!
!
!