دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
خـــودرونامـــه
جنرال موتور سیستم انتقال قدرت ولت را به دیگر رقبا ارائه می‌دهد
۱۵:۵۳ | ۱۳۹۴/۱۱/۲۹

جنرال موتور سیستم انتقال قدرت ولت را به دیگر رقبا ارائه می‌دهد

پرشین خودرو: شورولت ولت یکی از خودروهای کارآمد بازار در زمینه سوخت به شمار می‌رود که به نظر می‌رسد سیستم انتقال قدرت آن نصیب سایر رقبا شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، یکی از مدیران جنرال موتورز به تازگی اعلام کرده: این شرکت مایل است سایر خودروسازها نیز از سیستم انتقال قدرت ولت بهره بگیرند.

دن نیکلسون می گوید: "ما در تاریخ خود همیشه شریکی خوب بودیم. در این دوره پیچیده و آشفته می خواهیم شریکی را برای توسعه انتقال قدرت انتخاب نماییم."

متاسفانه دن نیکلسون نام شرکای خود را بیان نکرد اما این تصمیم به سود هر دو طرف خواهد بود. در حالی که جنرال موتورز در این بین می تواند هزینه های خود را جبران کند، شریک آن نیز به سیستم انتقال قدرت ثابتی دست خواهد یافت.

برای یادآوری ولت از باتری 18.4 کیلوواتی لیتیوم یونی همراه با یک موتور الکتریکی و یک موتور 1.5 لیتری چهار سیلندر بهره می‌برد.

در حالی که موتور بنزینی خروجی 101 اسب بخاری داشته اما موتور الکتریکی خروجی 149 اسب بخاری تولید می کند. چنین ترکیب موتوری ولت را قادر می سازد 0 تا 100 را طی 8.4 ثانیه سپری و سقف سرعتی 98 مایل برساعتی داشته باشد. همچنین این اتومبیل می تواند 50 مایل را تنها به صورت الکتریکی در خیابان ها طی کند.

برچسب ها:
ولت
نظر بینندگان
!
!
!