دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
خـــودرونامـــه
V40برای مسابقات 24 ساعته آماده می‌شود
۰۹:۴۵ | ۱۳۹۱/۰۳/۰۷

V40برای مسابقات 24 ساعته آماده می‌شود

پرشین خودرو: تیم تیونر اختصاصی ولوو "هیکو اسپورتیو" اولین نمونه مسابقه‌ای از برند جدید ولوو یعنی V40 را در نمایشگاه خودرو AMI که در لایپزیگ آلمان برگزار می‌شود، رونمایی خواهد کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، شرکت هیکو به عنوان شریک اختصاصی آلمانی تبار ولوو اولین تصاویر از نمای ظاهری V40 را به معرض نمایش گذاشته که با عرضه این خودرو به بازار در فروشگاه های ولوو در سرتارسر جهان در دسترس خواهد بود. پیش از این نیز هیکو دو طرح از این بسته تیونینگ منتشر کرده بود.

در V40 مسابقه ای می‌توان به ویژگی هایی از قبیل بدنه سبک وزن ساخته شده از فیبر کربن با قاب چرخ های پهن تر، اسپویلر جلویی کوتاه تر و یک بال عقب که تنها در مسیر های مسابقه‌ای کاربرد دارد.لازم به ذکر است که این قاب چرخ ها در نمایندگی ها و موجو نخواهد بود اگرچه دیفیوزر عقب در حال حاضر مربوط به نسخه های خیابانی است.

هیکو در این خودرو از رنگ سبز مسابقه ای خود استفاده کرده است که بیانگر این موضوع است که V40 مسابقه ای از سوخت پاک نیرو می‌گیرد. ولوو V40به یک پیشرانه دیزلی پنج سیلندر که با کد D5 شناخته می شود تجهیز شده که قادر به تولید بیشینه نیروی 300 اسب بخار و نهایت گشتاور 600 نسوتن متر است. این خودرو با سوخت بیو دیزل کار می‌کند و در مسابقات مشهور 24 ساعته نوربرگرینگ مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

برچسب ها:
v40
عکس های مرتبط
1
2
نظر بینندگان
!
!
!