دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
خـــودرونامـــه
شکار شبانه XC40 در سوئد
۱۱:۳۷ | ۱۳۹۱/۰۴/۰۴

شکار شبانه XC40 در سوئد

پرشین خودرو: آب و هوای سرد سوئد همواره یکی از بهترین مکان‌ها برای شرکت‌های خودروساز است تا خودروهایشان را پیش از عرضه در بازار در آن مورد آزمایش قرار دهند و نقاط ضعفشان را برطرف کنند و البته این برای جاسوسان هم فرصت بسیار مناسبی فراهم می‌آورد و سوئد را به یکی از بهترین مناطق برای شکار خودروهای جدید تبدیل می‌کند.

به گزارش «پرشین خودرو»، اما این بار تصاویری که جاسوسان به دست آورده‌اند مربوط به یکی از خودروسازان سوئد است؛ خودروسازی که در خانه خودش محصول جدیدش را که احتمالا XC40 نام خواهد داشت تست می‌کرد.

به نظر می‌رسد ولوو قصد دارد تا یک کراس اوور جدید را بر پایه مدل V40 روانه بازار کند و در حال حاضر هم توانسته بسیاری از مراحل آماده سازی و عرضه این خودرو را با موفقیت انجام دهد. افزایش ارتفاع خودرو، سپر جلو جدید و یک سری قطعات پلاستیکی متفاوت تغییرات ظاهری هستند که در XC40 به چشم می‌خورند؛ تغییراتی که در جهت تبدیل کردن آن به یک کراس اوور/اس یو وی صورت گرفته‌اند و قصد دارند تا این خودرو را وارد جرگه خودروهایی مثل ب.ام.و X1 و آئودی Q3 کنند؛ هرچند که هنوز هم از لحاظ ماهیت و فرم بدنه تفاوت‌های چشمگیری بین این دو خودرو با XC40 به چشم می‌خورد.

پیش بینی می‌شود که پیشرانه‌های 148 و 250 اسب بخاری بنزینی و 113 الی 174 اسب بخاری دیزلی قدرت بخش این محصول جدید ولوو باشند.

هنوز هیچ خبری در مورد زمان عرضه این خودرو به صورت رسمی یا غیر رسمی به گوش نرسیده است اما می‌توان انتظار داشت که در نمایشگاه خودرو پاریس شاهد حضور XC40 باشیم.

برچسب ها:
xc40
عکس های مرتبط
1
2
3
4
نظر بینندگان
!
!
!