چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
ایساکو 50 درصد تخفیف می دهد
۱۲:۳۸ | ۱۳۸۹/۱۱/۳۰
برای خودروهای سواری مدل 1379 به بعد

ایساکو 50 درصد تخفیف می دهد

پرشین خودرو: طرح بازدید پیش از سفر برای دارندگان تمامی محصولات ایران خودرو از شنبه 30 بهمن ماه آغاز شد و تا 12 اسفند ادامه دارد.

به گزارش «پرشین خودرو»، در طرح بازدید قبل از سفر 20 بخش از خودرو مورد بازدید قرار می‌گیرد كه عبارتند از: چرخ‌های عقب و جلو، چراغ های عقب، جلو و پشت آمپر، آب باتری و سر باتری‌ها، برف پاك كن‌ها، بخاری، تسمه دینام و كولر، روغن موتور، روغن گیربكس و دیفرانسیل، فرمان و كمك فنرها، گردگیر پلوس‌ها برای گروه پژو، كنترل و آزمایش كلاچ، كمربند ایمنی، موتور ( از نظر روغن ریزی)، عملكرد فن‌ها، باد چرخ‌ها و زاپاس، روغن هیدرولیك فرمان، لنت ترمز و رگلاژ ترمز دستی، دسته موتورها و رادیاتور از نظر نشتی آب.

این گزارش حاکی است، تمامی عملیات یاد شده در كمتر از یك روز قابل انجام است و مشتریان می‌توانند خودرو خود را در همان روز پذیرش تحویل بگیرند.

هیچ محدودیتی برای پذیرش خودروهای یاد شده وجود ندارد و با توجه به تعهد ایساكو مبنی بر ارایه خدمات تا 10 سال به همه محصولات تولیدی شركت، خودروهای سواری مدل 1379 به بعد می‌توانند در قبال دریافت خدمات فوق از 50 درصد تخفیف از اجرت كار بهره‌مند شوند.

دارندگان محصولات ایران خودرو می‌توانند تا 12اسفند برای بازدیدهای اولیه قبل از سفر به نمایندگی‌های منتخب این طرح در سراسر كشور مراجعه كنند.

بنا به اعلام شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو، طرح امداد نوروزی نیز تا چند روز آینده خواهد شد كه به مرور در خصوص آن اطلاع رسانی می‌شود.

اسامی نمایندگی‌های منتخب طرح در وب سایت ایساکو موجود است.


ایساکو

نظر بینندگان
!
!
!