چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
انضباط کاری لازمه رسیدن به بهره وری
۱۳:۴۲ | ۱۳۸۹/۱۲/۰۱
مدیر عامل شرکت سایپاآذین اعلام کرد

انضباط کاری لازمه رسیدن به بهره وری

پرشین خودرو: مدیر عامل شرکت سایپا آذین گفت: بزرگ ترین هدف این شرکت رسیدن به عنوان اولین تولید کننده صندلی در خاورمیانه است.

به گزارش «پرشین خودرو»، مصطفی وحیدزاده شرایط فعلی شرکت سایپا آذین را به دلیل تغییر خط تولید از محصول پراید به سری X100 حساس توصیف کرد و از کارکنان سایپا آذین خواست تا ضمن اطمینان از آینده، فکر و توان خود را به سمت تولید بیشتر و کیفیت بهتر معطوف نمایند.

وی انضباط کاری، تعهد و مسئولیت پذیری و کاهش ضایعات را لازمه رسیدن به بهره وری دانست و تاکید کرد: برای رسیدن به این منظور، ایجاد تعادل میان نیروهای صف و ستاد و هم چنین بهینه سازی و استفاده از فناوری روز در دستور کار شرکت قرار دارد.

وحیدزاده هم چنین افزایش وتنوع سبد محصولات تولیدی را یکی از مهمترین برنامه آینده شرکت دانست و ضمن برشمردن تهدید های پیش رو، از جمله حضور رقبای حاضر در بازار، ضایعات بالا، بهره وری پایین و قیمت تمام شده، توان بالقوه پرسنل و امکانات موجود را فرصتی برای حضور قدرتمندانه در تولید و کسب سهم حداکثری بازار توصیف کرد.

وی در نهایت ضمن اعلام تولید روزانه سه هزار دستگاه انواع صندلی خودرو به عنوان برنامه تولید سال90، صادرات محصولات شرکت به بازارهای هدف و تبدیل سایپا آذین به عنوان بزرگترین تولیدکننده انواع رودری و صندلی خودرو در خاورمیانه را مهمترین و بزرگترین هدف میان مدت سایپا آذین تعریف کرد.

نظر بینندگان
!
!
!