سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
اعلام آمادگی 23 سخنران بین المللی برای حضور در همایش خودرو ایران
۱۰:۰۳ | ۱۳۹۵/۱۰/۱۱
در کمیته علمی همایش بین المللی صنعت خودرو عنوان شد:

اعلام آمادگی 23 سخنران بین المللی برای حضور در همایش خودرو ایران

پرشین خودرو: 23 سخنران بین المللی برای ارائه مقالات در همایش بین المللی صنعت خودرو ایران که در 24 و 25 بهمن ماه امسال در برج میلاد برگزار خواهد شد، اعلام آمادگی کردند.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از ایدرو، تا کنون حضور تولیدکنندگان و فعالان صنعت خودرو و قطعه سازی کشورهای فرانسه، آلمان، کانادا، ایتالیا، اسپانیا، برزیل، ترکیه، هند و ژاپن و ... در این همایش قطعی شده است.
براساس این گزارش، 23 سخنران بین المللی در زمینه فروش و خدمات پس از فروش برای حضور و ارائه پنل های تخصصی در چهارمین همایش صنعت خودرو ایران اعلام آمادگی کرده اند.
این درخواست ها از سوی کمیته علمی همایش و در محورهای حاکمیت و قوانین خدمات فروش و خدمات پس از فروش، زنجیره ارزش خدمات فروش و خدمات پس از فروش، اقتصاد خدمات فروش و خدمات پس از فروش، نقش و سهم خدمات فروش و پس از فروش در ارتقاء برند، الگوها و رویه های موفق در خدمات فروش و پس از فروش، و رضایت مندی و وفاداری مشتریان خدمات فروش و پس از فروش بررسی و انتخاب خواهد شد.
همچنین، تاکنون 85 مقاله داخلی تا از دانشگاه ها، فعالان حوزه صنعت خودروسازی و قطعه سازی و ... به دبیرخانه این همایش رسیده است که مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران، امسال با محوریت فروش و خدمات پس از فروش در نظر دارد تا با استفاده از تجارب بین المللی آغاز یک حرکت بزرگ برای دستیابی به استانداردهای بین المللی را با انتقال این دانش و تدوین یک برنامه راهبردی زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت در کشور رقم بزند.

نظر بینندگان
!
!
!