دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
«ب.ام.و سری7» نویدی برای لوکس سواران+عکس
۱۱:۳۹ | ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
/گزارش خبری/

«ب.ام.و سری7» نویدی برای لوکس سواران+عکس

پرشین خودرو: شاید تنها خودروی صفر کیلومتر لوکس در ایران را بتوان همین محصول جدید ب.ام.و730 تلقی کرد.

به گزارش خبرنگار «پرشین خودرو»، خودرویی که اگرچه موتوری پر قدرت در سینه ندارد اما حرف های زیادی برای گفتن آن هم در زمینه امکانات ایمنی و به خصوص رفاهی دارد.
این خودرو در بازارهای جهانی با موتورهای متنوعی به بازار عرضه می شود اما به دلیل محدویت های واردات برای حجم موتور این خودرو با موتور 2.0 لیتری اما با توان 258 اسب بخار قدرت و 400 نیوتن متر گشتاور روانه بازار ایران شده است.
خودرویی 1800کیلویی که اتاقی بزرگ داشته و همه چیز را برای لذت بردن از یک سواری دلپذیر مهیا می کند.
این دست خودروها بیشتر برای افرادی مناسب است که علاقه دارند بر روی صندلی عقب بنشینند و از امکانات رفاهی داخل ماشین لذت برده و از هیاهوی خیابان ها نیز دور باشند.
سری هفت در خود همه چیز را جای داده هر آنچه که یک سرنشین از یک خودروی لوکس می خواهد از نورپردازی بی نظیر با طیف رنگی مختلف تا صندلی هایی همانند یک مبلغ راحت با ماساژور و میز ناهار خوری و ...
اما در این میان راننده نیز از راندن این خودرو لذت های فراوانی می برد سری هفت یکی از لوکس ترین اتاق های دنیا را برای رانندگی در اختیار راننده قرار داده است این خودرو در ایران با تیپ های مختلفی عرضه می شود که از 689 تا 760 میلیون تومان قیمت دارد.
ب.ام.و 730 ال.آی در همین بدو ورد به بازار توانسته با فروش خوبی همراه باشد به طوریکه از 150دستگاه خودروی وارده شده تا کنون بالای 100 دستگاه از این خودرو به فروش رسیده است.
با توجه به اینکه سری هفت تنها خودرویی است که در کلاس خودروهای لوکس وارد بازار ایران می شود انتظار می رود که بتواند در بازار به موفقیت زیادی برسد و از این پس شاهد تعداد بیشتری از این خودرو در خیابان ها باشیم.

عکس های مرتبط
ب ام و سری7
ب ام و سری7
ب ام و سری7
نظر بینندگان
!
!
!