پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
توقیف تاکسی با 13 میلیون تومان خلافی
۱۷:۰۱ | ۱۳۹۵/۱۰/۱۴

توقیف تاکسی با 13 میلیون تومان خلافی

پرشین خودرو:رییس مرکز اجرائیات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از توقیف یک دستگاه تاکسی پراید با پلاک شهرستان با بیش از 13 میلیون تومان خلافی خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ مسعود جبارزاده  در این باره، بیان کرد: ظهر امروز مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در محدوده خیابان مطهری یک دستگاه تاکسی پراید را به دلیل ارتکاب تخلف متوقف کردند.

وی با اشاره به بررسی سوابق تخلفات پلاک این خودرو، خاطرنشان کرد: در استعلام به عمل آمده از پلاک این تاکسی که پلاکش متعلق به یکی از شهرستان‌ها بود مشخص شد که این خودرو 13 میلیون و 98 هزار تومان جریمه معوقه دارد.

رییس مرکز اجرائیات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره بیشترین جرایم ثبت شده برای این خودرو، اظهار کرد: ورود غیرمجاز به محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد، صحبت با تلفن همراه، نبستن کمربند ایمنی و ... از جمله بیشترین جرایم این خودرو بوده است.

جبارزاده اضافه کرد: برابر قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، تمامی خودروها و وسایل نقلیه دارای بیش از یک میلیون تومان جریمه در صورت رویت توسط ماموران پلیس متوقف و روانه پارکینگ می‌شوند و تا زمان پرداخت جریمه در پارکینگ خواهد بود که این پراید نیز توسط ماموران توقیف و به پارکینگ منتقل شد.

وی با تاکید بر اینکه تاکسی‌های پلاک شهرستان‌ها اجازه ورود به محدوده زوج و فرد و طرح ترافیک را ندارند، گفت: تنها تاکسی‌های تهران می‌توانند وارد محدوده زوج و فرد و طرح ترافیک شده و اگر تاکسی دیگر شهرها وارد این محدوده شود توسط دوربین‌ها جریمه خواهند شد.

منبع: ایسنا

نظر بینندگان
!
!
!