جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته جاده‌های کشور اعلام شد
۱۰:۲۵ | ۱۳۹۵/۱۰/۱۶

محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته جاده‌های کشور اعلام شد

پرشین خودرو:رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته جاده‌های کشور را تشریح کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ نادر رحمانی در خصوص محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور در تعطیلات پایان هفته گفت:‌ تردد موتور سیکلت در محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس تا ساعت 6 صبح روز شنبه 18 دی ماه ممنوع است.

وی افزود: تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

رحمانی با اشاره به محدودیت ترافیکی در محور کندوان گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15:00 تا 23:00 روز جمعه 17 دی ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18:00 تا 23:00 روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور با اشاره به اینکه تردد وسایل نقلیه سنگین به استثناء حاملین موادسوختی و یا فاسدشدنی از محور کرج - چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است، افزود: تردد کلیه تریلرها در محور هراز ممنوع است.

وی در ادامه تصریح کرد: تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی در محور هراز از ساعت 08:00 تا 22:00 روزهای پنجشنبه و جمعه 16 و 17 دی ماه ممنوع است.

رحمانی در پایان گفت: در محور فیروزکوه تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12:00 تا 22:00 روز جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.​

منبع: فارس

نظر بینندگان
!
!
!